SSD Kingston DC1000B SEDC1000BM8/240G 240 GB
Zdjęcia 4 |
Kingston SEDC1000BM8/240G |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston DC1000B SEDC1000BM8/240G 240 GB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston DC1000B NVMe SSD - 240GB | 388 zł |
Kingston Technology DC1000B M.2 240 GB PCI Express SEDC1000BM8/240G | 395 zł |
Kingston Dysk SSD Kingston DC1000B 240GB M.2 2280 SEDC1000BM8/240G (DWPD 0 | 397 zł |
Dysk SSD KINGSTON DC1000B, M.2, 240 GB, SATA III | 449 zł |
Dysk SSD Kingston DC1000B 240GB M.2 2280 SEDC1000BM8/240G (DWPD 0.5) - DAR | 385 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Kingston DC1000B SEDC1000BM8/240G
Ceny na Kingston DC1000B SEDC1000BM8/240G |
---|---|---|---|---|
Kingston DC1000B SEDC1000BM8/240G 240 GB | od 371 zł | 10 oferty | ||
Kingston DC1000B SEDC1000BM8/480G 480 GB | od 455 zł | 12 oferty | ||
Kingston DC1000B SEDC1000BM8/960G 960 GB | od 841 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →