Odkurzacz
Karcher Puzzi 30/4
Karcher Puzzi 30/4 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher Puzzi 30/4
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Odkurzacz przemysłowy Karcher Puzzi 30/4 (1.101-120.0) | 9 588 zł |
Odkurzacz piorący Kärcher Puzzi 30/4 E 1.101-122.0 | 18 266 zł |
Odkurzacz piorący Kärcher (ekstraktor) Puzzi 30/4 1.101-120.0 | 11 956 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →