Telewizor JVC LT-65VAQ830P 65 "
Zdjęcia 7 |
JVC LT-65VAQ830P 65 "
Wyświetlacz:65 ", 3840x2160 px, 60 Hz, ids 3000 kl./s, Direct LED
Obraz:Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Android TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup JVC LT-65VAQ830P 65 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor JVC LT-65VAQ830P 65" QLED 4K Android TV Dolby Vision Dolby Atmos | 3 300 zł |
Telewizor JVC LT-65VAQ830P 65" QLED 4K Android TV Dolby Vision Dolby Atmos | 3 300 zł |
Modyfikacje JVC LT-65VAQ830P
Ceny na JVC LT-65VAQ830P |
---|---|---|---|---|
JVC LT-43VAQ830P 43 " | od 2 100 zł | 3 oferty | ||
JVC LT-50VAQ830P 50 " | od 2 300 zł | 3 oferty | ||
JVC LT-55VAQ830P 55 " | od 2 500 zł | 3 oferty | ||
JVC LT-65VAQ830P 65 " | od 3 300 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →