Namiot Jack Wolfskin Eclipse III
Zdjęcia 5 |
Jack Wolfskin Eclipse III
2 -osobowe
4.2 kg
3 -osobowe 5.2 kg
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:3
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:5.2 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Jack Wolfskin Eclipse III
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jack Wolfskin Eclipse III Namiot kopułkowy dla dorosłych Ginkgo zielony je | 1 799 zł |
Namiot turystyczny trzyosobowy Jack Wolfskin ECLIPSE III ginkgo green - ON | 1 274 zł |
Namiot kempingowy 3-osobowy Jack Wolfskin Eclipse III ginkgo green | WYSYŁ | 1 099 zł |
Namiot turystyczny trzyosobowy Jack Wolfskin ECLIPSE III ginkgo green - ON | 1 274 zł |
Jack Wolfskin Uniseks namiot kopułowy dla dorosłych Eclipse III kolor ziel | 758 zł |
Modyfikacje Jack Wolfskin Eclipse III
Ceny na Jack Wolfskin Eclipse III |
---|---|---|---|---|
Jack Wolfskin Eclipse II | od 861 zł | 4 oferty | ||
Jack Wolfskin Eclipse III | od 758 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →