Namiot Jack Wolfskin Eclipse II
Zdjęcia 5 |
Jack Wolfskin Eclipse II
2 -osobowe
4.2 kg
3 -osobowe 5.2 kg
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:4.2 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Jack Wolfskin Eclipse II
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jack Wolfskin Unisex namiot kopułowy dla dorosłych Eclipse Ii zielony Gink | 1 064 zł |
Namiot turystyczny dwuosobowy Jack Wolfskin ECLIPSE II ginkgo green - ONE | 1 180 zł |
Jack Wolfskin Unisex namiot kopułowy dla dorosłych Eclipse II na kemping M | 861 zł |
Modyfikacje Jack Wolfskin Eclipse II
Ceny na Jack Wolfskin Eclipse II |
---|---|---|---|---|
Jack Wolfskin Eclipse II | od 861 zł | 4 oferty | ||
Jack Wolfskin Eclipse III | od 758 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →