Namiot Jack Wolfskin Exolight II
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Jack Wolfskin Exolight II
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:nylon
Materiał podłogi:nylon
Waga:2.07 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Jack Wolfskin Exolight II
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Namiot dwuosobowy Jack Wolfskin EXOLIGHT II steel blue - ONE SIZE | 2 260 zł |
Namiot Dwuosobowy Exolight Ii Steel Blue | 2 260 zł |
Namiot dwuosobowy Jack Wolfskin EXOLIGHT II steel blue - ONE SIZE | 2 260 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Jack Wolfskin Exolight II
Ceny na Jack Wolfskin Exolight II |
---|---|---|---|---|
Jack Wolfskin Exolight I | od 1 327 zł | 5 oferty | ||
Jack Wolfskin Exolight II | od 2 260 zł | 4 oferty | ||
Jack Wolfskin Exolight III | od 2 430 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →