Namiot Vaude Campo 3P
Zdjęcia 3 |
Vaude Campo 3P
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:3
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:nylon
Waga:3.9 kg
Namiot trekkingowy dla 3 osób, wygodne i praktyczne rozwiązanie do rekreacji na świeżym powietrzu z rodziną lub przyjaciółmi. Model przeznaczony na ciepłą porę roku - okres letni i wiosenno-jesienny. Półkulisty korpus wykonany jest z ogniotrwałego poliestru impregnowanego i jest podtrzymywany przez wewnętrzny stelaż z trzech aluminiowych pałąków. Wszystkie szwy namiotu są starannie podklejone, więc nie należy obawiać się deszczu.
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Vaude Campo 3P
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VAUDOVaude Campo 3P namiot 3-osobowy terakota brak 14223 | 996 zł |
Namiot kempingowy 3-osobowy Vaude Campo chute green | WYSYŁKA W 24H | 30 D | 1 070 zł |
Vaude Tents Campo Tent Czerwony 3 Places | 920 zł |
VAUDOVaude Campo 3-osobowy namiot 3P - zsuwany zielony brak 14223 | 1 112 zł |
Vaude Tents Campo Tent Zielony 3 Places | 912 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →