Namiot Jack Wolfskin Exolight III
Wideo 2Zdjęcia 15 |
Jack Wolfskin Exolight III
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:3
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:nylon
Materiał podłogi:nylon
Waga:2.33 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Jack Wolfskin Exolight III
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Namiot trzyosobowy Jack Wolfskin EXOLIGHT III steel blue - ONE SIZE | 2 430 zł |
Namiot trzyosobowy Jack Wolfskin EXOLIGHT III steel blue | 2 430 zł |
Namiot trzyosobowy Jack Wolfskin EXOLIGHT III steel blue - ONE SIZE | 2 430 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Jack Wolfskin Exolight III
Ceny na Jack Wolfskin Exolight III |
---|---|---|---|---|
Jack Wolfskin Exolight I | od 1 327 zł | 5 oferty | ||
Jack Wolfskin Exolight II | od 2 260 zł | 4 oferty | ||
Jack Wolfskin Exolight III | od 2 430 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →