Pendrive Integral Neon USB 2.0 64 GB
Zdjęcia 20 |
Integral Neon USB 2.0 64Gb 2022 rokUSB 2.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Integral 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Integral.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Integral Neon USB 2.0 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Integral Neon INFD64GBNEONYL Pendrive 8 GB Żółty | 38 zł |
Integral Neon - Pendrive 64GB USB 2.0 (Niebieski) | 32 zł |
Pendrive Integral Neon, 64 GB (INFD64GBNEONB) | 31 zł |
Integral Pamięć flash 64 GB Neon USB 20 2 sztuki - niebieski/żółty INFD64G | 42 zł |
Integral Neonowy dysk flash USB 20 3 sztuki - różowy/żółty/niebieski INFD6 | 64 zł |
Modyfikacje Integral Neon USB 2.0
Ceny na Integral Neon USB 2.0 |
---|---|---|---|---|
Integral Neon USB 2.0 | od 38 zł | 1 oferta | ||
Integral Neon USB 2.0 16 GB | od 21 zł | 10 oferty | ||
Integral Neon USB 2.0 32 GB | od 20 zł | 7 oferty | ||
Integral Neon USB 2.0 64 GB | od 31 zł | 7 oferty | ||
Integral Neon USB 2.0 128 GB | od 48 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →