Rower Indiana X-Pulser 2.6 M 2023 frame 21
Zdjęcia 38 |
Indiana X-Pulser 2.6 M 2023 frame 21 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Indiana 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Indiana.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Indiana X-Pulser 2.6 M 2023 frame 21
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower górski MTB INDIANA X-Pulser 2.6 M21 26 cali męski Czarno-zielony | 1 200 zł |
Rower górski MTB INDIANA X-Pulser 2.6 M21 26 cali męski Czarno-pomarańczow | 1 300 zł |
Rower górski MTB INDIANA X-Pulser 2.6 M21 26 cali męski Czarno-pomarańczow | 1 300 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →