Rower Indiana X-Cross 3.0 D 2023 frame 17
Zdjęcia 18 |
Indiana X-Cross 3.0 D 2023 frame 17 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Indiana 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Indiana.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Indiana X-Cross 3.0 D 2023 frame 17
Ceny na Indiana X-Cross 3.0 D 2023 frame 17 |
---|---|---|---|---|
Indiana X-Cross 3.0 D 2023 frame 15 | od 1 600 zł | 3 oferty | ||
Indiana X-Cross 3.0 D 2023 frame 17 | od 1 600 zł | 2 oferty | ||
Indiana X-Cross 3.0 D 2023 frame 19 | od 1 600 zł | 3 oferty | ||
Indiana X-Cross 3.0 D 2023 frame 21 | od 1 600 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →