Rower Indiana X-Pulser 1.6 D 2024 frame 17
Zdjęcia 33 |
Indiana X-Pulser 1.6 D 2024 frame 17 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Indiana X-Pulser 1.6 D 2024 frame 17
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower górski MTB INDIANA X-Pulser 1.6 D17 26 cali damski Czarno-różowy | 1 000 zł |
Rower górski MTB INDIANA X-Pulser 1.6 D17 26 cali damski Czarno-różowy RME | 1 100 zł |
Rower górski MTB INDIANA X-Pulser 1.6 D17 26 cali damski Biało-fioletowo-m | 1 300 zł |
Rower górski MTB INDIANA X-Pulser 1.6 D17 26 cali damski Czarno-różowy | 1 100 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Indiana X-Pulser 1.6 D 2024 frame 17
Ceny na Indiana X-Pulser 1.6 D 2024 frame 17 |
---|---|---|---|---|
Indiana X-Pulser 1.6 D 2024 frame 15 | od 1 000 zł | 5 oferty | ||
Indiana X-Pulser 1.6 D 2024 frame 17 | od 1 000 zł | 8 oferty | ||
Indiana X-Pulser 1.6 D 2024 frame 19 | od 1 000 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →