Klawiatura
HP OMEN Spacer TKL (9BU31AA)
Wideo 5 |
HP OMEN Spacer TKL 2022 rokmechaniczna |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP OMEN Spacer TKL
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klawiatura HP Omen Spacer Wireless | 656 zł |
Klawiatura HP Omen Spacer Cherry MX Brown (9BU31AA#ABB) | 531 zł |
HP Omen Spacer TKL, klawiatura integrovaná, US, do gry, mechaniczna podświ | 541 zł |
HP OMEN Spacer TKL Cherry MX Brown Czarny | 652 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →