Drukarka HP LaserJet Enterprise M507X (1PV88A)
Zdjęcia 5 |
Wysokowydajna, monochromatyczna drukarka laserowa z najwyższej półki, wyróżniająca się jedną z największych prędkości drukowania na rynku. Takie urządzenie przeznaczone jest przede wszystkim do użytku biurowego i może być dobrym wyborem do wyposażenia małych i średnich grup roboczych. Tak więc prędkość drukowania wynosi 43 strony na minutę, a przygotowanie pierwszej strony zajmuje tylko 6 sekund.
Jednocześnie rozdzielczość druku mieści się w granicach 1200x1200 dpi, co w zupełności wystarcza do drukowania dokumentów biznesowych, wykresów, diagramów itp. Monochromatyczna drukarka laserowa HP LaserJet Enterprise M507X wyposażona jest w łatwy w obsłudze panel sterowania z duży ekran dotykowy 4,3″ z obrotowym mechanizmem. Na szczególną uwagę zasługuje rozbudowany zestaw obsługiwanych interfejsów połączeniowych, w tym obsługa bezprzewodowego Bluetooth i Wi-Fi, co znacznie zwiększa potencjał mobilnego drukowania.
Istnieją również typowe interfejsy przewodowe USB do bezpośredniego połączenia z komputerem PC lub laptopem oraz LAN do integracji z istniejącą przewodową infrastrukturą sieciową. Producent zapewnia również markowy system autodiagnostyki, a także rozbudowane wsparcie dla narzędzia serwisowego HP Web Jetadmin, dzięki któremu łatwo konfiguruje się politykę prywatności i inne parametry. Zalecane obciążenie druku to 2000-7500 stron miesięcznie, ale maksymalne obciążenie druku miesięcznego to 150 000 stron.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Kup HP LaserJet Enterprise M507X
Wszystkie ceny 8 →Drukarka laserowa HP LaserJet Enterprise M507x (1PV88A) | 3 273 zł |
HP LaserJet Enterprise M507x, Drukowanie, Drukowanie 1PV88A#B19 | 3 349 zł |
Drukarka Hewlett-Packard LaserJet PRO M507x (1PV88A ) | 3 557 zł |
Drukarka laserowa HP LaserJet Enterprise M507x (1PV88A#B19) Biała | 3 305 zł |
HP LaserJet Enterprise M507x, Drukowanie, Drukowanie 1PV88A#B19 | 3 349 zł |