Karta pamięci GOODRAM SDXC IRDM S3A0 V30 UHS I U3 64 GB (IR-S3A0-0640R12)
GOODRAM SDXC IRDM S3A0 V30 UHS I U3 64Gb 64 GB128 GB |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM SDXC IRDM S3A0 V30 UHS I U3 64 GB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodram IR-S3A0-0640R12 IRDM SDXC UHS-I U3 V30 - SDXC 5908267911914 | 52 zł |
GOODRAM SDXC 64GB IRDM UHS-I U3 RF-SD-GR-033 | 52 zł |
Karta pamięci GOODRAM IRDM SDXC 64GB | 52 zł |
Karta pamięci GOODRAM IRDM SDXC 64GB IR-S3A0-0640R12 | 52 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje GOODRAM SDXC IRDM S3A0 V30 UHS I U3
Ceny na GOODRAM SDXC IRDM S3A0 V30 UHS I U3 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM SDXC IRDM S3A0 V30 UHS I U3 64 GB | od 52 zł | 12 oferty | ||
GOODRAM SDXC IRDM S3A0 V30 UHS I U3 128 GB | od 121 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →