SSD Gigabyte AORUS Gen5 12000 SSD AG512K2TB 2 TB
Zdjęcia 5 |
Gigabyte AG512K2TB 1 TB2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigabyte AORUS Gen5 12000 SSD AG512K2TB 2 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GIGABYTE AORUS Gen5 12000 M2 2 TB PCI Express 50 3D TLC NAND NVMe AG512K2T | 1 749 zł |
GIGABYTE AORUS Gen5 12000 SSD - 2TB - M.2 2280 - PCIe 5.0 | 1 498 zł |
Dysk SSD Gigabyte Gen5 12000 2TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen5 NVMe 2.0 (AG512K2T | 1 478 zł |
Modyfikacje Gigabyte AORUS Gen5 12000 SSD AG512K2TB
Ceny na Gigabyte AORUS Gen5 12000 SSD AG512K2TB |
---|---|---|---|---|
Gigabyte AORUS Gen5 12000 SSD AG512K1TB 1 TB | od 799 zł | 6 oferty | ||
Gigabyte AORUS Gen5 12000 SSD AG512K2TB 2 TB | od 1 478 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →