Myszka
Genius Traveler 9005BT
Zdjęcia 3 |
Genius Traveler 9005BT |
|
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genius 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genius.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Genius Traveler 9005BT
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mysz Genius Traveler 9005BT BlueEye | 55 zł |
Genius Mysz Traveler 9005BT, 1200DPI, bluetooth, optyczna, 4kl., bezprzewo | 51 zł |
Mysz Genius Traveler 9005BT (31030022100) Czarna/Niebieska | 70 zł |
Genius Myš Traveler 9005BT, 1200DPI, bluetooth, optická, 4tl., bezdrátová, | 41 zł |
Mysz bezprzewodowa, Genius Traveler 9005BT, czarno-niebieski, optyczna, 12 | 55 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości myszki Genius Traveler 9005BT:
- Wskaźnik baterii
- 4-kierunkowy przycisk przewijania turbo
PolecamyPorównaj w tabeli →