Smartwatch
Garmin Fenix 7S Pro Sapphire Solar
Zdjęcia 26 |
Garmin Fenix 7S Pro Sapphire Solar
42mm42mm szafir
2023 rokFenixNFCpłatności zbliżeniowedobra bateriasolarodtwarzaczkalendarzyk miesiączkowyMIL-STD-810ANT+GPSmapyszkło szafiroweWR100MBluetooth v 5
Wyświetlacz:1.2 ", 240x240 px, transflective
Obudowa:tworzywo sztuczne, 100
Powiadomienia:sygnał dźwiękowy, sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, poziom tlenu we krwi, poziom stresu
Sport i turystyka:tryb pływania, GPS, vedenie przez treku, wysokościomierz, kompas
Zaawansowane wskaźniki treningu i regeneracji. Połącz się z Connect IQ przez Wi-Fi (pobierz mapy TopoActive, tarcze zegarka itp.). Ekran dotykowy we wszystkich częściach interfejsu. Optymalizacja autonomii dzięki wieloczęstotliwościowemu GPS z technologią Satiq.
Różnią się od wersji non-Pro obecnością latarki, 32 GB pamięci, wieloczęstotliwościowego GPS i baterii słonecznej we wszystkich modyfikacjach; Nowy optyczny czujnik tętna Garmin Elevate V5, szybkie ładowanie (około 60 minut zamiast 120 minut).
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Fenix 7S Pro Sapphire Solar
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garmin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garmin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garmin Fenix 7S Pro Sapphire Solar
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARMIN Fenix 7s Pro Sapphire Solar Carbon Gray DLC Tytan z Czarnym paskiem | 3 979 zł |
Zegarek Garmin Fenix 7S Pro Sapphire Solar Tytan węglowoszary z czarnym pa | 3 999 zł |
Zegarek Garmin 010-02776-11 Fenix 7S Pro Sapphire Solar - Carbon Gray DLC | 3 999 zł |
Zegarek Garmin Fenix 7S PRO Sapphire Solar Tytan z latarką LED węglowoszar | 3 999 zł |
Zegarek Garmin 010-02776-11 Fenix 7S Pro Sapphire Solar - Carbon Gray DLC | 3 999 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości smartwatcha Garmin Fenix 7S Pro Sapphire Solar:
- wszystkie systemy satelitarne - 26 godzin (30 godzin w trybie Solar)
- wszystkie systemy satelitarne + wieloczęstotliwościowy GPS - 15 godzin (16 godzin w trybie Solar)
- wszystkie systemy satelitarne + muzyka - 7 godz
- Tryb GPS Max Battery -90 godzin (162 godziny w trybie Solar)
- Ekspedycyjny tryb GPS - do 26 dni (43 dni w trybie Solar)
- Hill Score — mierzy zdolność biegania pod górę i ocenia postęp w czasie na podstawie VO2 max i historii treningów
- Wynik wytrzymałościowy – dynamiczny pomiar wykorzystujący VO2 max, krótko-/długoterminowe obciążenia treningowe i inne czynniki mierzące postęp kondycyjny
- Funkcja gotowości treningowej, która analizuje wiele różnych wskaźników zdrowotnych w celu maksymalizacji wydajności treningu i regeneracji
- Przewidywanie wyścigu — szacowanie tempa dla dystansów na 5 km, 10 km, półmaratonu i maratonu
- Monitoruj i zarządzaj obciążeniem pracą w czasie rzeczywistym, aby uniknąć przepracowania
- Asystent lotu pomaga zminimalizować skutki opóźnienia spowodowanego zmianą strefy czasowej, oferując zalecenia dotyczące oświetlenia, snu i ćwiczeń
- wszystkie systemy satelitarne - 26 godzin (30 godzin w trybie Solar)
- wszystkie systemy satelitarne + wieloczęstotliwościowy GPS - 15 godzin (16 godzin w trybie Solar)
- wszystkie systemy satelitarne + muzyka - 7 godz
- Tryb GPS Max Battery -90 godzin (162 godziny w trybie Solar)
- Ekspedycyjny tryb GPS - do 26 dni (43 dni w trybie Solar)
Modyfikacje Garmin Fenix 7S Pro
Ceny na Garmin Fenix 7S Pro |
---|---|---|---|---|
Garmin Fenix 7S Pro Solar | od 2 919 zł | 13 oferty | ||
Garmin Fenix 7S Pro Sapphire Solar | od 3 979 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →