Smartwatch
Garmin Epix (010-01247-02)
Zdjęcia 14 |
Garmin Epix
Wyświetlacz:1.4 ", 205x148 px, transflective
Obudowa:metal, IP68, 50
Powiadomienia:sygnał dźwiękowy, sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:brak pulsometru
Sport i turystyka:GPS, wysokościomierz, kompas
Termometr. 8 GB pamięci wewnętrznej (na mapy i statystyki).
Pamięci wewnętrznej nie można używać do przechowywania muzyki, zdjęć lub filmów (tylko mapy i statystyki).
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Epix
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garmin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garmin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garmin Epix
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARMIN Smartwatch GARMIN Epix 2 Szary 010-02582-01 Szaro-srebrny | 2 299 zł |
Zegarek sportowy GARMIN Epix 2 Czarno-srebrny | 2 299 zł |
Zegarek sportowy GARMIN Epix 2 Czarno-srebrny 010-02582-01 | 2 299 zł |
Zegarek sportowy Garmin Epix 2 Szary (010-02582-01) | 2 399 zł |
pokaż 5 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości smartwatcha Garmin Epix:
- Śledzenie nawigacji
- Connect IQ
- Monitorowanie fazy snu (bez alarmu)
PolecamyPorównaj w tabeli →