Смартгодинник
Garmin Epix Pro Gen 2 51mm
Фото 12 |
Garmin Epix Pro Gen 2 51mm
51mm51mm сапфір
2023 рікEpixNFCбезконтактна оплатахороша автономністьплеєржіночий календарMIL-STD-810ANT+GPSкартиGorilla GlassWR100MBluetooth v 5великий
Дисплей:1.4 ", 454x454 пікс, AMOLED
Корпус:пластик, 100
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, ведение по треку, висотомір, компас
Просунуті метрики тренувань та відновлення. Підключення до Connect IQ через Wi-Fi (завантаження карт TopoActive, циферблатів та ін.). Сенсорний екран у всіх частинах інтерфейсу. Оптимізація автономності з багаточастотним GPS із технологією Satiq.
Від не Pro-версій відрізняються наявністю ліхтарика, 32 ГБ пам'яті, багаточастотним GPS у всіх модифікаціях; Новий оптичний датчик ЧСС Garmin Elevate V5, швидка зарядка (близько 60 хв замість 120 хв). У Pro-версії корпус представлений у трьох розмірах (як і Fenix).
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Epix Pro Gen 2 51mm
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin Epix Pro Gen 2 51mm
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GARMIN Smartwatch GPS GARMIN 010-02804-21 epix Pro (Gen 2) 51 mm Popielato | 4 299 zł |
Zegarek sportowy Garmin Garmin Epix Pro (51 mm) z czujnikiem tętna HRV Ele | 4 378 zł |
Garmin epix Pro 51mm GPS Czarny | 4 149 zł |
Zegarek sportowy Garmin EPIX Pro Gen2 51mm | 3 699 zł |
Garmin epix Pro 51mm GPS Czarny | 4 399 zł |
Smartwatch Garmin EPIX 2 PRO 51mm Gray Czarny | 4 299 zł |
Garmin Epix 2 Pro czarny 51mm - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny z | 4 729 zł |
Додаткові функції і можливості смарт годинників Garmin Epix Pro Gen 2 51mm:
- все спутниковые системы – 62 ч (48 ч с режимом Always-On Display)
- все спутниковые системы + мультичастотный GPS – 38 ч (30 ч с режимом Always-On Display)
- все спутниковые системы + музыка – 17 ч
- режим Max Battery GPS –145 ч
- режим Expedition GPS – до 27 дней
- Функція Hill Score – вимір здатність бігати в гору та оцінка прогресу з часом на основі максимального VO2 та історії тренувань
- Endurance Score – динамічний вимір з використанням VO2 max, короткострокові/довгострокові тренувальні навантаження та інші фактори, щоб оцінити прогрес у фітнесі
- Функція готовності до тренувань, яка аналізує безліч різних показників здоров'я, щоб максимально підвищити ефективність тренувань та відновлення
- Передбачення забігу – оцінка темпу на дистанціях 5 км, 10 км, напівмарафоні та марафоні
- Відстеження та керування навантаженням у реальному часі для уникнення перевтоми
- Асистент по перельотах допомагає звести до мінімуму наслідки зміни часових поясів за допомогою рекомендацій щодо освітлення, режиму сну та вправ.
- все спутниковые системы – 62 ч (48 ч с режимом Always-On Display)
- все спутниковые системы + мультичастотный GPS – 38 ч (30 ч с режимом Always-On Display)
- все спутниковые системы + музыка – 17 ч
- режим Max Battery GPS –145 ч
- режим Expedition GPS – до 27 дней
Модификації Garmin Epix Pro Gen 2
Ціни на Garmin Epix Pro Gen 2 |
---|---|---|---|---|
Garmin Epix Pro Gen 2 51mm | від 3 699 zł | 7 пропозицій | ||
Garmin Epix Pro Gen 2 Sapphire 51mm | від 3 349 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →