Czujnik tętna Garmin HRM Dual (010-12883-00)
Wideo 12Zdjęcia 9 |
Garmin HRM Dual |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garmin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garmin.
Kup Garmin HRM Dual
Wszystkie ceny 12 →Garmin Czujnik tętna HRM Dual ZEG-OP-GAR-021 | 228 zł |
Czujnik tętna GARMIN HRM-Dual | 219 zł |
Garmin HRM-Dual | 219 zł |
Garmin Heart rate belt ANT+ and Bluetooth 010-12883-00 | 256 zł |
"Uniwersalny żołnierz"
W gamie Garmin czujnik tętna HRM Dual to podstawowy czujnik tętna, ponieważ jest przeznaczony wyłącznie do monitorowania tętna. Jednocześnie model ma znaczną przewagę nad innymi markowymi pulsometrami, gdyż jest jedynym nadajnikiem tego producenta obsługującym nie tylko protokół transmisji danych ANT +, ale także Bluetooth.
W rezultacie HRM Dual zapewnia lepszą zgodność z urządzeniami mobilnymi i urządzeniami do noszenia. To nie tylko prawie wszystkie smartwatche Garmin i bransoletki fitness, ale także profesjonalny sprzęt cardio z ANT +, smartfony z Bluetooth oraz zainstalowane aplikacje i platformy sportowe takie jak Garmin Connect, Endomondo, Runkeeper, Runtastic, Zwift.
Warto wziąć pod uwagę tylko to, że można połączyć się tylko z jednym urządzeniem Bluetooth i kilkoma ANT + jednocześnie.
Wygodny pasek i duża autonomia
Garmin HRM Dual wyposażony jest w miękki pasek, który można wygodnie dopasować do klatki piersiowej w zakresie od 63,5 do 132 cm Nawiasem mówiąc, ten sam pasek jest używany w modelu Soft Strap Premium HRM.
Zasilanie zapewnia bateria CR2032. Jego ładowanie powinno wystarczyć na minimum 3,5 roku przy codziennym korzystaniu z pulsometru przez 1 godzinę. A potem bateria po prostu się zmienia.
Nadajnik na klatkę piersiową posiada podstawowe zabezpieczenie przed wodą (1 ATM), dzięki czemu można go myć, ale nie nadaje się do pływania. Do wad Garmin HRM Dual należy brak wbudowanej pamięci, przez co nie da się pobiegać bez zegarka czy smartfona, aby zapisywać tętno. Poza tym model wygląda jak świetny wybór dla miłośników marki i większości miłośników sportów cyklicznych.