Smartwatch
Garmin Epix Pro Gen 2 Sapphire 51mm
Zdjęcia 24 |
Garmin Epix Pro Gen 2 Sapphire 51mm
51mm51mm szafir
2023 rokEpixNFCpłatności zbliżeniowedobra bateriaodtwarzaczkalendarzyk miesiączkowyMIL-STD-810ANT+GPSmapyszkło szafiroweWR100MBluetooth v 5duży
Wyświetlacz:1.4 ", 454x454 px, AMOLED
Obudowa:tworzywo sztuczne, 100
Powiadomienia:sygnał dźwiękowy, sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, poziom tlenu we krwi, poziom stresu
Sport i turystyka:tryb pływania, GPS, vedenie przez treku, wysokościomierz, kompas
Zaawansowane wskaźniki treningu i regeneracji. Połącz się z Connect IQ przez Wi-Fi (pobierz mapy TopoActive, tarcze zegarka itp.). Ekran dotykowy we wszystkich częściach interfejsu. Optymalizacja autonomii dzięki wieloczęstotliwościowemu GPS z technologią Satiq.
Różnią się od wersji non-Pro obecnością latarki, 32 GB pamięci, wieloczęstotliwościowym GPSem we wszystkich modyfikacjach; Nowy optyczny czujnik tętna Garmin Elevate V5, szybkie ładowanie (około 60 minut zamiast 120 minut). W wersji Pro etui jest prezentowane w 3 rozmiarach (podobnie jak Fenix).
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Epix Pro Gen 2 Sapphire 51mm
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garmin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garmin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garmin Epix Pro Gen 2 Sapphire 51mm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARMIN Epix Pro Gen.2 51mm Sapphire Czarny (010-02804-01) | 4 809 zł |
GARMIN Zegarek Męski GARMIN epix™ Pro Gen 2 Epix Pro 2 010-02804-30 | 5 670 zł |
Zegarek Garmin Epix Pro Sapphire Tytan (Gen 2) tytanowy z białym paskiem 0 | 3 349 zł |
Zegarek Garmin 010-02804-11 Epix Pro (Gen 2) Sapphire Edition Whitestone 5 | 5 349 zł |
Zegarek Garmin Epix PRO Sapphire Tytan (Gen 2) z czujnikiem tętna HRM Elev | 3 349 zł |
Garmin Epix Pro Gen.2 51mm Sapphire Biały (010-02804-11) | 3 349 zł |
Zegarek Garmin 010-02804-11 Epix Pro (Gen 2) Sapphire Edition Whitestone 5 | 5 349 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości smartwatcha Garmin Epix Pro Gen 2 Sapphire 51mm:
- Hill Score — mierzy zdolność biegania pod górę i ocenia postęp w czasie na podstawie VO2 max i historii treningów
- Wynik wytrzymałościowy – dynamiczny pomiar wykorzystujący VO2 max, krótko-/długoterminowe obciążenia treningowe i inne czynniki mierzące postęp kondycyjny
- Funkcja gotowości treningowej, która analizuje wiele różnych wskaźników zdrowotnych w celu maksymalizacji wydajności treningu i regeneracji
- Przewidywanie wyścigu — szacowanie tempa dla dystansów na 5 km, 10 km, półmaratonu i maratonu
- Monitoruj i zarządzaj obciążeniem pracą w czasie rzeczywistym, aby uniknąć przepracowania
- Asystent lotu pomaga zminimalizować skutki opóźnienia spowodowanego zmianą strefy czasowej, oferując zalecenia dotyczące oświetlenia, snu i ćwiczeń
Modyfikacje Garmin Epix Pro Gen 2
Ceny na Garmin Epix Pro Gen 2 |
---|---|---|---|---|
Garmin Epix Pro Gen 2 51mm | od 3 699 zł | 8 oferty | ||
Garmin Epix Pro Gen 2 Sapphire 51mm | od 3 349 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →