Smartwatch
Garmin Instinct 2 Solar
Wideo 26Zdjęcia 33 |
Garmin Instinct 2 Solar
2022 rokInstinctniedotykoweNFCpłatności zbliżeniowedobra bateriasolarkalendarzyk miesiączkowyANT+GPSWR100M
Wyświetlacz:0.9 ", 176x176 px, transflective
Obudowa:tworzywo sztuczne, 100
Powiadomienia:sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, poziom tlenu we krwi, poziom stresu
Sport i turystyka:tryb pływania, GPS, vedenie przez treku, wysokościomierz, kompas
Wsparcie pomiaru tlenu we krwi. Prognoza wyników wyścigu. Zaawansowane funkcje śledzenia sportu. Wskazanie aklimatyzacji do temperatury i wysokości. Zwiększona autonomia. Nowy czujnik tętna Garmin Elevate Gen4.
Płatności zbliżeniowe są dostępne tylko w wersjach solarnych i Dezl.
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Instinct 2 Solar
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garmin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garmin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garmin Instinct 2 Solar
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garmin 010-02627-10 Instinct 2 Solar Smartwatch z grafitowym zestawem z 2- | 2 919 zł |
GARMIN Smartwatch GPS GARMIN Instinct 2 Solar Graphite 010-02627-00 Grafit | 1 439 zł |
Garmin Instinct 2 Solar Grafitowy (100262700) | 1 330 zł |
Zegarek sportowy GARMIN Instinct 2 Solar Szary | 1 500 zł |
Zegarek sportowy GARMIN Instinct 2 Solar Szary | 1 500 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Garmin Instinct 2
Ceny na Garmin Instinct 2 |
---|---|---|---|---|
Garmin Instinct 2 | od 877 zł | 24 oferty | ||
Garmin Instinct 2 Camo Edition | od 1 099 zł | 7 oferty | ||
Garmin Instinct 2 Dezl Edition | od 1 343 zł | 4 oferty | ||
Garmin Instinct 2 Solar | od 1 320 zł | 18 oferty | ||
Garmin Instinct 2 Solar Surf Edition | od 1 248 zł | 1 oferta | ||
Garmin Instinct 2 Solar Tactical Edition | od 1 442 zł | 18 oferty | ||
Garmin Instinct 2 Surf Edition | od 1 199 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →