Смартгодинник
Garmin Instinct 2 Solar
Відео 26Фото 33 |
Garmin Instinct 2 Solar
2022 рікInstinctНЕсенсорнийNFCбезконтактна оплатахороша автономністьsolarжіночий календарANT+GPSWR100M
Дисплей:0.9 ", 176x176 пікс, transflective
Корпус:пластик, 100
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, ведение по треку, висотомір, компас
Підтримка вимірювання кисню в крові. Прогноз результатів забігу. Розширені функції відстеження спортивних активностей. Індикація акліматизації до температури і висоті. Підвищені показники автономності. Новий датчик пульсу Garmin Elevate Gen4.
Безконтактні платежі доступні лише у версіях із сонячною батареєю та у версії Dezl.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Instinct 2 Solar
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin Instinct 2 Solar
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Garmin 010-02627-10 Instinct 2 Solar Smartwatch z grafitowym zestawem z 2- | 2 919 zł |
GARMIN Smartwatch GPS GARMIN Instinct 2 Solar Graphite 010-02627-00 Grafit | 1 439 zł |
Garmin Instinct 2 Solar Grafitowy (100262700) | 1 330 zł |
Zegarek sportowy GARMIN Instinct 2 Solar Szary | 1 500 zł |
Zegarek sportowy GARMIN Instinct 2 Solar Szary | 1 500 zł |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Garmin Instinct 2
Ціни на Garmin Instinct 2 |
---|---|---|---|---|
Garmin Instinct 2 | від 877 zł | 23 пропозиції | ||
Garmin Instinct 2 Camo Edition | від 1 099 zł | 7 пропозицій | ||
Garmin Instinct 2 Dezl Edition | від 1 343 zł | 4 пропозиції | ||
Garmin Instinct 2 Solar | від 1 320 zł | 18 пропозицій | ||
Garmin Instinct 2 Solar Surf Edition | від 1 248 zł | 1 пропозиція | ||
Garmin Instinct 2 Solar Tactical Edition | від 1 442 zł | 17 пропозицій | ||
Garmin Instinct 2 Surf Edition | від 1 199 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →