Garmin Instinct
Відео 11Фото 24 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Купити Garmin Instinct
Усі ціни 6 →Zegarek sportowy GARMIN Instinct Grafitowy | 900 zł |
Zegarek sportowy GARMIN Instinct Grafitowy | 900 zł |
Garmin Instinct Watch Graphite Black 010-02064-00 | 1 165 zł |
Zegarek sportowy GARMIN Instinct Grafitowy 010-02064-00 | 900 zł |
Garmin 010-02064-00 > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Darmowa d | 938 zł |
Garmin 010-02064-00 > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Darmowa d | 938 zł |
«Позашляховий» годинник від компанії Garmin з індексом моделі Instinct стійко переносить будь-які негаразди і націлений як на завзятих прихильників активного відпочинку, так і на тих, чия професія пов'язана з ризиком для життя. Але не будемо забігати наперед і розглянемо всю таємницю портативного гаджета по порядку.
Позашляхові якості
Garmin Instinct зібраний в корпусі з армованого волокном полімеру, який захищає внутрішню «начинку» від негативного впливу різноманітних зовнішніх факторів у відповідності зі строгими вимогами американського військового стандарту MIL-STD-810. Годинник не боїться падінь, тиску, перепадів температур, піску, пилу і стійко переносить вплив вібрацій. До того ж він зберігає працездатність при глибоководних зануреннях (до 100 м).
Монохромний екран
На лицьовій частині портативного девайса стоїть хімічно посилений і стійкий до подряпин монохромний дисплей. При діагоналі 0.9 дюймів картинка виводиться на екран в роздільній здатності 128х128 пікселів. Підтримку сенсорного вводу йому «не завезли», а ось функції відображення сповіщень зі смартфона і виміряних параметрів активності користувача — на своїх місцях. Garmin Instinct автоматично розпізнає тип фізичної активності і веде статистику з прив'язкою до різних видів навантажень.
GPS-трекінг
В режимі активного GPS-трекінгу годинник «живе» 16 годин. Щоб заощадити заряд акумуляторної батареї, можна активувати спецрежим інтервального запису точок треку UltraTrac, в якому мітки на карту ставляться через більш тривалі проміжки часу. Без використання навігації «розумний» гаджет тримається «на плаву» два тижні поспіль. Також у нього є 3-осьовий компас і барометричний висотомір, крім того, заявлена підтримка технології бездротової передачі даних ANT+ для зв'язку з зовнішніми датчиками моніторингу активності. Не склалося у моделі тільки з NFC-чипом. Якщо він вкрай важливий, придивіться до інших представників роду смартгодинників Garmin.
Модификації Garmin Instinct
Ціни на Garmin Instinct |
---|---|---|---|---|
Garmin Instinct | від 900 zł | 6 пропозицій | ||
Garmin Instinct Solar | від 940 zł | 32 пропозиції | ||
Garmin Instinct Tactical | від 1 296 zł | 1 пропозиція |