Smartwatch
Garmin Epix Pro Gen 2 42mm
Wideo 15Zdjęcia 12 |
Garmin Epix Pro Gen 2 42mm
42mmszafir 42 mm
2023 rokEpixNFCpłatności zbliżeniowedobra bateriaodtwarzaczkalendarzyk miesiączkowyMIL-STD-810ANT+GPSmapyGorilla GlassWR100MBluetooth v 5
Wyświetlacz:1.2 ", 390x390 px, AMOLED
Obudowa:tworzywo sztuczne, 100
Powiadomienia:sygnał dźwiękowy, sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, poziom tlenu we krwi, poziom stresu
Sport i turystyka:tryb pływania, GPS, vedenie przez treku, wysokościomierz, kompas
Zaawansowane wskaźniki treningu i regeneracji. Połącz się z Connect IQ przez Wi-Fi (pobierz mapy TopoActive, tarcze zegarka itp.). Ekran dotykowy we wszystkich częściach interfejsu. Optymalizacja autonomii dzięki wieloczęstotliwościowemu GPS z technologią Satiq.
Różnią się od wersji non-Pro obecnością latarki, 32 GB pamięci, wieloczęstotliwościowym GPSem we wszystkich modyfikacjach; Nowy optyczny czujnik tętna Garmin Elevate V5, szybkie ładowanie (około 60 minut zamiast 120 minut). W wersji Pro etui jest prezentowane w 3 rozmiarach (podobnie jak Fenix).
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Epix Pro Gen 2 42mm
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garmin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garmin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garmin Epix Pro Gen 2 42mm
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARMIN Smartwatch GPS GARMIN 010-02802-01 epix Pro (Gen 2) 42 mm Srebrno-b | 3 539 zł |
Garmin epix Pro | 3 639 zł |
Zegarek sportowy Garmin Epix Pro Gen 2 42 mm srebrny z białym paskiem ZEG- | 3 539 zł |
Zegarek sportowy GARMIN Epix Pro 42mm Srebrny 010-02802-01 | 3 539 zł |
Zegarek sportowy Garmin Garmin Epix Pro (42 mm) z czujnikiem tętna HRV Ele | 3 552 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości smartwatcha Garmin Epix Pro Gen 2 42mm:
- Hill Score — mierzy zdolność biegania pod górę i ocenia postęp w czasie na podstawie VO2 max i historii treningów
- Wynik wytrzymałościowy – dynamiczny pomiar wykorzystujący VO2 max, krótko-/długoterminowe obciążenia treningowe i inne czynniki mierzące postęp kondycyjny
- Funkcja gotowości treningowej, która analizuje wiele różnych wskaźników zdrowotnych w celu maksymalizacji wydajności treningu i regeneracji
- Przewidywanie wyścigu — szacowanie tempa dla dystansów na 5 km, 10 km, półmaratonu i maratonu
- Monitoruj i zarządzaj obciążeniem pracą w czasie rzeczywistym, aby uniknąć przepracowania
- Asystent lotu pomaga zminimalizować skutki opóźnienia spowodowanego zmianą strefy czasowej, oferując zalecenia dotyczące oświetlenia, snu i ćwiczeń
Modyfikacje Garmin Epix Pro Gen 2
Ceny na Garmin Epix Pro Gen 2 |
---|---|---|---|---|
Garmin Epix Pro Gen 2 42mm | od 2 872 zł | 13 oferty | ||
Garmin Epix Pro Gen 2 Sapphire 42mm | od 4 899 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →