Smartwatch
Garmin Tactix 7 Standard Edition
Wideo 22Zdjęcia 19 |
Garmin Tactix 7 Standard Edition
Wyświetlacz:1.4 ", 280x280 px, transflective
Obudowa:tworzywo sztuczne, IP68, 100
Powiadomienia:sygnał dźwiękowy, sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, poziom tlenu we krwi
Sport i turystyka:GPS, vedenie przez treku, wysokościomierz, kompas
GPS + GLONASS, kompas, barometr, termometr, wysokościomierz. Możliwość ustawiania punktów i tworzenia tras. Funkcja Jumpmaster dla spadochroniarzy (obliczanie punktu zrzutu z dużej wysokości). Elastyczne ustawienie tarczy.
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Tactix 7 Standard Edition
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garmin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garmin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garmin Tactix 7 Standard Edition
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek sportowy Garmin Garmin tactix 7 Standard Edition (010-02704-01) | 4 505 zł |
Zegarek Garmin Tactix 7 Standard Edition z czujnikiem tętna HRM Elevate Ox | 4 429 zł |
Garmin Tactix® 7 Standard Edition Watch Czarny | 4 489 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości smartwatcha Garmin Tactix 7 Standard Edition:
- Tryb zgodności z noktowizorem
- Obsługa czujników ANT +: czujnik tętna, czujnik temperatury, sensor biegowy, sensory rowerowe (brak w zestawie)
- Sterowanie kamerą sportową VIRB
- Różne funkcje związane ze sportem i orientacją w terenie
- Informacje o wschodzie i zachodzie słońca
- Połącz się z Connect IQ
- Funkcja TracBack
Modyfikacje Garmin Tactix 7
Ceny na Garmin Tactix 7 |
---|---|---|---|---|
Garmin Tactix 7 Pro Ballistics Edition | od 5 463 zł | 2 oferty | ||
Garmin Tactix 7 Pro Edition | od 5 305 zł | 5 oferty | ||
Garmin Tactix 7 Standard Edition | od 4 429 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →