Smartwatch
Garmin Instinct 2X Solar Tactical Edition
Wideo 3Zdjęcia 25 |
Garmin Instinct 2X Solar Tactical Edition
SolarSolar Tactical
2023 rokInstinctniedotykoweNFCpłatności zbliżeniowedobra bateriasolarkalendarzyk miesiączkowyMIL-STD-810ANT+GPSWR100MBluetooth v 5
Wyświetlacz:1.1 ", 176x176 px, transflective
Obudowa:tworzywo sztuczne, 100
Powiadomienia:sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, poziom tlenu we krwi, poziom stresu
Sport i turystyka:tryb pływania, GPS, vedenie przez treku, wysokościomierz, kompas
Śledzenie incydentów z wysłaniem wiadomości ze współrzędnymi (po sparowaniu z telefonem). Śledzenie VO2 maks. Zalecane treningi na tydzień i czas regeneracji po każdym treningu. Śledzenie energii ciała.
Wieloczęstotliwościowy odbiornik systemów pozycjonowania satelitarnego. Od zwykłej wersji różni się powiększonymi wymiarami obudowy, wyświetlacza i panelu słonecznego (nawet o 50%); dodano wielozakresowy / dwuczęstotliwościowy GPS.
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Instinct 2X Solar Tactical Edition
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garmin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garmin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garmin Instinct 2X Solar Tactical Edition
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARMIN Smartwatch GPS GARMIN 010-02805-03 Instinct 2X Solar Tactical Editi | 2 149 zł |
Garmin Instinct 2X Solar - Black | 1 995 zł |
Zegarek sportowy Garmin Instinct 2X Solar Tactical Edition (czarny / czarn | 2 149 zł |
Zegarek sportowy GARMIN Instinct 2X Solar Tactical Edition Brązowy 010-028 | 1 999 zł |
Garmin Instinct 2 Solar Tactical 50mm GPS Czarny | 2 149 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości smartwatcha Garmin Instinct 2X Solar Tactical Edition:
- Autonomia ze wszystkimi systemami satelitarnymi + tryb wieloczęstotliwościowy – do 27 godzin, do 36 w trybie Solar
- Autonomia w trybie oszczędzania GPS – do 150 godzin, bez ograniczeń w trybie Solar
- Autonomia w trybie wędrówki GPS – do 60 dni, bez ograniczeń w trybie Solar
- Autonomia w trybie oszczędzania bez inteligentnych funkcji – do 100 dni, bez ograniczeń w trybie Solar
- Wskaźniki autonomii w trybie słonecznym przy założeniu 3 godzin dziennie na zewnątrz przy oświetleniu 50 000 luksów
Modyfikacje Garmin Instinct 2X Solar
Ceny na Garmin Instinct 2X Solar |
---|---|---|---|---|
Garmin Instinct 2X Solar | od 1 423 zł | 36 oferty | ||
Garmin Instinct 2X Solar Tactical Edition | od 1 995 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →