Garmin Venu Sq Music
Wideo 20Zdjęcia 32 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garmin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garmin.
Kup Garmin Venu Sq Music
Wszystkie ceny 6 →Garmin Venu Sq Music Edition smartwatch GPS czarny z łupkowatym silikonowy | 740 zł |
Zegarek sportowy GARMIN Venu Sq Music Granatowo-złoty 010-02426-12 | 1 200 zł |
Garmin Venu Sq Music GPS Smartwach 010-02426-12 | 700 zł |
Garmin Venu Sq Music GPS Smartwatch z jasnym ekranem dotykowym funkcje muz | 1 694 zł |
Garmin Wenco Venu Sq Music jasny piasek/różowe złoto - odnowiony 010-N2426 | 736 zł |
Garmin Venu SqMusic granatowy/jasny złoty - odnowiony 010-N2426-12 | 721 zł |
Wraz z pojawieniem się prefiksu Sq w rozszerzonym nazewnictwie radykalnie zmienił się smartwatch Garmin Venu – zamiast okrągłej tarczy model otrzymał kwadratowy ekran AMOLED i zyskał wbudowany odtwarzacz audio (tylko w modyfikacji Music).
Z muzyką na całe życie
W centrum uwagi odnowionej obudowy „inteligentnego” zegarka znajduje się kolorowy dotykowy wyświetlacz o wymiarach 1,3 cala i rozdzielczości 240x240 pikseli. Przełączanie się między pulpitami na nim odbywa się za pomocą przeciągnięć. Użytkownik ma prawo dodać do ekranu głównego najczęściej wykorzystywane aktywności sportowe, przeglądać wykresy tętna, sterować odtwarzaniem muzyki. Na szczęście w modelu zaimplementowano możliwość bezpośredniego nadawania ścieżek audio z pamięci wewnętrznej do słuchawek Bluetooth do codziennego użytku poprzez podłączenie do smartfona.
Autonomia
Elektroniczny mózg smartwatcha rozpoznaje ponad dwa tuziny czynności. Należą do nich spacery, bieganie, jazda na rowerze, pływanie na basenie, trening siłowy, wiosłowanie itp. Nawigacja to osobna pozycja programu - wbudowany moduł geolokalizacji GPS „odpowiada” za rejestrację danych o lokalizacji użytkownika. W aktywnym trybie śledzenia GPS, w połączeniu z odtwarzaniem muzyki, żywotność baterii modelu sięga 6 godzin. Ogólnie rzecz biorąc, zegarek może działać do 2 tygodni z rzędu bez ładowania.
Płatność zbliżeniowa
W codziennym życiu „nośniki” gadżetu pozytywnie docenią możliwość dokonywania płatności zbliżeniowych w systemie Garmin Pay. Ale to, czego brakuje urządzeniu w kontekście tej samej poprzedniej generacji, to dodatkowe dane treningowe i animacje rysowania ćwiczeń. Co więcej, wszystko to było w pierwszym modelu z linii Venu.
- Specjalne programy do pływania, golfa, jazdy na rowerze.
- Przypomnienie o ruchu
- Śledzenie fazy snu
- Autorskie oprogramowanie Connect do synchronizacji osiągnięć
- Może być używany bez smartfona
- Funkcja wyszukiwania smartfona