Garmin Fenix 7X Sapphire Solar
Відео 35Фото 33 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Купити Garmin Fenix 7X Sapphire Solar
Усі ціни 6 →Garmin Fenix 7X Sapphire Solar GPS Multisport Smartwatch ekran dotykowy - | 4 533 zł |
Garmin f?nix 7X Sapphire Solar | 3 483 zł |
GARMIN Fenix 7X Sapphire Solar Tytanowo-Szary 010-02541-11 | 4 699 zł |
GARMIN fēnix® 7X – Sapphire Solar Edition 010-02541-19 GARMIN 010-02541-19 | 4 995 zł |
Smartwatch Sportowy Garmin Fenix 7X Black Titanium | 4 298 zł |
Garmin Fenix 7x Sapphire Solar Watch Czarny | 3 372 zł |
Наворочена комплектація сьомих "феніксів «від Garmin позначена символом»X". У версії Sapphire Solar годинник зібрані в корпусі з титану, а їх сенсорний дисплей покриває сапфірове скло. Але і це не все — модифікація " повний фарш» відновлює енергетичні запаси в осередках акумулятора від сонячного світла.
Найбільший калібр
Garmin Fenix 7X Sapphire Solar — найбільший годинник сімейства. В їх корпусі "калібру" 51 мм встановлений сенсорний трансфлективний екран з розмірами по діагоналі 1.4 дюймів. Дисплей показує час, виміряні показники активності в ході тренувань, веде користувача по GPS-треках або маршрутах в встановлених картах TopoActive, та й в цілому видає будь-яку доступну інформацію за запитами власника годин.
Кращий з кращих
Причепитися в пристрої фактично ні до чого. При взаємодії з ним через Мобільний додаток Garmin Connect відкривається доступ до розширених метрикам тренувань з різних видів спорту і показниками здоров'я «носія» (в т.ч. параметрів вмісту кисню в крові, рівня стресу, частоти дихання і якості сну). Годинники оцінюють ефективність занять спортом, допомагають відновитися в зазорі між тренуваннями і навіть визначають витривалість користувача в режимі реального часу.
Найдовше «на плаву»
Коронною» фішкою " моделі 7x є вбудований LED-ліхтарик для підсвічування дороги при нічних пробіжках або підкорення незвіданих печер альпіністами. У навантаження годинник надає 32 ГБ бортової пам'яті, підтримку плейлистів Spotify, Deezer і Amazon Prime Music, можливість безконтактної оплати покупок в системах Garmin Pay. Також модель довше однолітків працює без підзарядки-22 дні в режимі годин, 3 доби при активному GPS-трекінгу і аж 139 днів (!) в режимі походу з GPS. Плата за флагманські характеристики годин — недешевий цінник на продукт.
Модификації Garmin Fenix 7X
Ціни на Garmin Fenix 7X |
---|---|---|---|---|
Garmin Fenix 7X Solar | від 2 382 zł | 17 пропозицій | ||
Garmin Fenix 7X Sapphire Solar | від 3 372 zł | 7 пропозицій |