Смартгодинник
Garmin Venu Sq 2 Music Edition
Відео 3Фото 15 |
Garmin Venu Sq 2 Music Edition
2022 рікVenuNFCбезконтактна оплатахороша автономністьплеєржіночий календарANT+GPSGorilla GlassBluetooth v 5
Дисплей:1.41 ", 360x320 пікс, AMOLED
Корпус:пластик, 50
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, компас
Понад 25 вбудованих спортивних програм. Планування тренувань від Garmin Coach.
Від попереднього покоління Venu Sq відрізняється наявністю AMOLED дисплея зі збільшеною діагоналлю, новим чіпом GPS (як Fenix 7/Forerunner 255/955), доданий режим "Всі супутникові системи", новий пульсометр Garmin Elevate Gen4, покращена автономність.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Venu Sq 2 Music Edition
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin Venu Sq 2 Music Edition
Усі ціни 26 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GARMIN Smartwatch GARMIN Venu Sq 2 Music Edition Brzoskwiniowozłota ramka | 1 189 zł |
Garmin Venu Sq 2 Music Edition | 1 119 zł |
Garmin Venu Sq 2 Music Brzoskwiniowy (100270011) | 1 045 zł |
Zegarek sportowy GARMIN Venu SQ 2 Music 40mm Kremowo-złoty | 1 200 zł |
Zegarek Sportowy Garmin Venu® Sq 2 Music Edition | 1 143 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості смарт годинників Garmin Venu Sq 2 Music Edition:
- Опціональний режим дисплея Allways-on Display.
- Щомиті вимір пульсу. Цілодобовий вимір рівня насичення крові киснем (опціонально).
- Можливість вимірювання температури довкілля (необхідний сенсор Garmin tempe).
- Спортивний профіль HIIT (високоінтенсивний інтервальний профіль).
- Наявність модуля Wi-Fi та можливості відтворення музики через Bluetooth на бездротові навушники безпосередньо з годинника.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →