Garmin Fenix 7
Wideo 36Zdjęcia 15 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garmin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garmin.
Kup Garmin Fenix 7
Wszystkie ceny 16 →Garmin Fenix 7 010-02540-01 Smartwatch Grafitowy/Srebrny M | 1 824 zł |
GARMIN Smartwatch GARMIN Fenix 7 Srebrny z grafitowym paskiem 010-02540-01 | 2 199 zł |
Garmin f?nix 7 | 2 012 zł |
Zegarek sportowy Garmin Fenix 7 srebrny z grafitowym paskiem ZEG-SP-GAR-33 | 2 199 zł |
Zegarek sportowy GARMIN Fenix 7 47mm Srebrno-grafitowy | 2 228 zł |
Flagowy zegarek sportowy kawalerii Garmin Fenix 6 wraz ze wszystkimi jego pochodnymi powrócił w dawnych, dobrych czasach przed kwarantanną. A o świcie 2022 roku niebo rozświetliła rodzina siódmego Feniksa. Podstawowy model jest w nim oznaczony tylko jedną cyfrą „7”.
Dotykowy ekran transfleksyjny
Zegarki szóstego i siódmego „kolana” mają te same rozmiary kopert i rozdzielczość ekranu w odpowiednich modyfikacjach. Ale tam, gdzie nowa generacja wyprzedza poprzednią, jest obsługa dotykowego sterowania nawet w najbardziej odległych zakątkach interfejsu menu. 1,3-calowy ekran zegarka wyświetla kolorowy obraz w rozdzielczości 260x260 pikseli i jest „pokryty” szkłem ochronnym Gorilla Glass DX. W dawny sposób do sterowania urządzeniem służy również 5 mechanicznych przycisków na bocznych końcach obudowy. Widoczną różnicą pomiędzy modelami z serii 6 i 7 jest odmowa stosowania śrub na bezelu na rzecz ich przenoszenia w miejsca zapięcia paska.
Guru w sporcie
Garmin Fenix 7 to guru wszelkiego rodzaju dyscyplin sportowych. Zegarek zapewnia niespotykany dotąd poziom szczegółowości śledzenia treningów, motywuje Cię do osiągania celów i podaje pomocne wskazówki dotyczące prawidłowej regeneracji po treningu. Nowością w smartwatchu jest monitorowanie wytrzymałości w czasie rzeczywistym (dostępne dla wszystkich aktywności), metryki wizualnego przewidywania zakończenia wyścigu oraz ulepszona dokładność śledzenia geolokalizacji na zewnątrz.
Kompleksowy monitoring
Siódmemu „Feniksowi” można również zaufać dzięki kompleksowemu monitorowaniu stanu zdrowia. W jednym pomiarze zegarek może rejestrować tętno, zawartość tlenu we krwi, częstość oddechów i poziom stresu organizmu. Dane są „przetrawiane” w czytelnej formie w aplikacji Garmin Connect, gdzie budowane są szczegółowe wykresy snu i aktywności, wyświetlane są wysoce wyspecjalizowane pomiary dla określonych dyscyplin sportowych i nie tylko. Dopełnieniem pozytywnego obrazu z godziny na godzinę jest wbudowana pamięć o pojemności 16 GB, do której pamięci można pobrać kolorowe mapy topograficzne okolicy lub listy odtwarzania muzyki ze Spotify, Deezer czy Amazon Prime Music.
Modyfikacje Garmin Fenix 7
Ceny na Garmin Fenix 7 |
---|---|---|---|---|
Garmin Fenix 7 | od 1 824 zł | 16 oferty | ||
Garmin Fenix 7 Solar | od 3 400 zł | 2 oferty | ||
Garmin Fenix 7 Sapphire Solar | od 3 518 zł | 9 oferty |