Czujnik tętna Garmin HRM Pro Plus (010-13118-00)
Wideo 6Zdjęcia 9 |
Garmin HRM Pro Plus |
|
Odczyty oscylacji pionowej, czasu kontaktu z podłożem, długości kroku, stosunku oscylacji pionowej do długości kroku i innych. Wbudowana pamięć do przechowywania informacji o treningu. Pomiar tempa i dystansu biegu.
Rozmiar paska do wyboru 60 - 142 cm Pomiar zmienności rytmu serca. Jednoczesne połączenie 3 urządzeń przez Bluetooth i nieograniczoną liczbę przez ANT+. Zmierz swoje tętno podczas pływania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garmin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garmin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garmin HRM Pro Plus
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garmin HRM-Pro Plus - heart rate monitor | 441 zł |
Czujnik tętna Garmin Czujnik tętna HRM Pro Plus ZEG-OP-GAR-024 | 395 zł |
Czujnik tętna GARMIN HRM Pro-PLUS 010-13118-00 | 399 zł |
Garmin HRM Pro Plus Heart Rate Monitor 010-13118-00 | 470 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości pulsometru / krokomierza Garmin HRM Pro Plus:
- Pomiar tętna podczas pływania
- Pomiar zmienności tętna
- Rozmiar paska opcjonalnie 60 – 142 cm
- Autonomia – do 1 roku (1 sesja szkoleniowa dziennie)
PolecamyPorównaj w tabeli →