Bojler Galmet Kwadro 140S (26-145500)
Galmet Kwadro 140S |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Galmet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Galmet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Galmet Kwadro 140S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Galmet Wymiennik z wężownicą spiralną stojący SGW(S) VULCAN 140L 26-145500 | 2 240 zł |
Wymiennik 140l SGW(S) VULCAN KOMBI z wężownicą spiralną, emaliowany, piank | 2 682 zł |
GALMET 26-145500 Podgrzewacz 140L em w/spir.stoj | 2 475 zł |
Wymiennik 140l SGW(S) VULCAN KOMBI z wężownicą spiralną, emaliowany, piank | 5 747 zł |
Modyfikacje Galmet Kwadro 140S
Ceny na Galmet Kwadro 140S |
---|---|---|---|---|
Galmet Kwadro 100S | od 2 016 zł | 3 oferty | ||
Galmet Kwadro 140S | od 2 240 zł | 4 oferty | ||
Galmet Kwadro 200S | od 3 339 zł | 3 oferty |
Polecamy