Pamięć RAM G.Skill Ripjaws-X DDR3 4x4Gb F3-1600C9Q-32GXM
G.Skill F3-1600C9Q-32GXM 1600 MHz CL9 1600 MHz CL10 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup G.Skill Ripjaws-X DDR3 4x4Gb F3-1600C9Q-32GXM
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
G.SKILL DDR3 32GB (4x8GB) RipjawsX X79 1600MHz CL9 XMP SAGSK3G32RIPZQ1 | 418 zł |
G.SKILL DDR3 32GB (4x8GB) RipjawsX X79 1600MHz CL9 XMP SAGSK3G32RIPZQ1 | 426 zł |
G.SKILL DDR3 32GB (4x8GB) RipjawsX X79 1600MHz CL9 XMP 35050 | 418 zł |
G.SKILL Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsX F3-1600C9Q-32GXM (DDR3 DIMM; 4 x 8 | 442 zł |
Pamięć G.Skill RipjawsX, DDR3, 32 GB, 1600MHz, CL9 (F3-1600C9Q-32GXM) | 406 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje G.Skill Ripjaws-X DDR3 4x4Gb
Ceny na G.Skill Ripjaws-X DDR3 4x4Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws-X DDR3 4x4Gb F3-1600C9Q-32GXM | od 406 zł | 12 oferty | ||
G.Skill Ripjaws-X DDR3 4x4Gb F3-12800CL10Q-32GBXL | od 331 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →