Pamięć RAM G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600U3636C16GX2-RS5K
Wideo 8Zdjęcia 11 |
G.Skill F5-5600U3636C16GX2-RS5K |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600U3636C16GX2-RS5K
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć G.Skill Ripjaws S5, DDR5, 32 GB, 5600MHz, CL36 (F5-5600U3636C16GX2- | 2 043 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! G.SKILL Ripjaws S5 DDR5 32GB 2x16GB 5600MHz CL36 1.2 | 1 935 zł |
G.SKILL 32GB (2x16GB) 5600MHz CL36 Ripjaws S5 - WYPRZEDAŻ - ostatnie sztuk | 939 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb
Ceny na G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5200J3636C16GX2-RS5K | od 506 zł | 7 oferty | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5200J4040A16GX2-RS5K | od 1 184 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J2834F16GX2-RS5K | od 552 zł | 8 oferty | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3036D16GX2-RS5W | od 682 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-RS5K | od 539 zł | 8 oferty | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600U3636C16GX2-RS5K | od 939 zł | 3 oferty | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3040F16GX2-RS5W | od 539 zł | 23 oferty | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-RS5K | od 552 zł | 12 oferty | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-RS5K | od 569 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J4040F16GX2-RS5K | od 639 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6400J3239G16GX2-RS5K | od 545 zł | 12 oferty | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6600J3440G16GX2-RS5K | od 606 zł | 6 oferty | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6800J3445G16GX2-RS5K | od 605 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →