Pamięć RAM G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x8Gb F4-3800C18D-16GTZN
Wideo 15Zdjęcia 6 |
G.Skill F4-3800C18D-16GTZN |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x8Gb
Ceny na G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GTZN | od 300 zł | 4 oferty | ||
G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x8Gb F4-3600C14D-16GTZN | od 739 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x8Gb F4-3600C14D-16GTZNB | od 671 zł | 4 oferty | ||
G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x8Gb F4-3600C16D-16GTZNC | od 299 zł | 16 oferty | ||
G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x8Gb F4-3600C16D-16GTZN | od 494 zł | 3 oferty | ||
G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x8Gb F4-3600C18D-16GTZN | od 291 zł | 4 oferty | ||
G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x8Gb F4-4000C16D-16GTZN | od 539 zł | 2 oferty |