Pamięć RAM G.Skill Trident X DDR3 F3-2400C10Q-32GTX
Wideo 13Zdjęcia 3 |
G.Skill F3-2400C10Q-32GTX |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup G.Skill Trident X DDR3 F3-2400C10Q-32GTX
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć G.Skill TridentX, DDR3, 32 GB, 2400MHz, CL10 (F3-2400C10Q-32GTX) | 753 zł |
Pamięć DDR 3 G.SKILL TRIDENTX, 4x8 GB, 2400 MHz, 10 CL | 821 zł |
G.SKILL DDR3 TRIDENTX 4x8GB 2400MHz CL10 XMP - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 774 zł |
Zestaw pamięci G.SKILL TridentX F3-2400C10Q-32GTX (DDR3 DIMM; 4 x 8 GB; 24 | 804 zł |
Pamięć G.Skill TridentX, DDR3, 32 GB, 2400MHz, CL10 (F3-2400C10Q-32GTX) | 731 zł |
G.Skill 32GB DDR3-2400 4x8GB 2400MHz | 830 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje G.Skill Trident X DDR3
Ceny na G.Skill Trident X DDR3 |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident X DDR3 F3-2400C10Q-32GTX | od 731 zł | 7 oferty | ||
G.Skill Trident X DDR3 F3-2400C10D-16GTX | od 374 zł | 14 oferty | ||
G.Skill Trident X DDR3 F3-2400C11Q-32GXM | od 598 zł | 2 oferty |
Polecamy