Urządzenie wielofunkcyjne Epson Expression Home XP-3150
Wideo 4Zdjęcia 9 |
Kompaktowa, niedroga i wszechstronna atramentowa drukarka wielofunkcyjna 3 w 1 z systemem wkładów atramentowych, zintegrowanym Wi-Fi, małym kolorowym ekranem i drukowaniem w chmurze. Jest pozycjonowany jako produkt podstawowej kategorii cenowej, który jest typowym rozwiązaniem dla domu na poziomie podstawowym. Ten zestaw zawiera drukarkę atramentową z czarnym i kolorowym atramentem pigmentowym, płaski skaner z czujnikiem CIS o wysokiej rozdzielczości (do 1200x2400 dpi) i praktyczną kopiarkę.
Obsługuje automatyczne drukowanie dwustronne. Zaprojektowany do użytku w domu lub małym biurze. Wbudowany adapter Wi-Fi 4 umożliwia urządzeniu wielofunkcyjnemu Epson Expression Home XP-3150 odbieranie zadań drukowania dokumentów i zdjęć ze smartfonów i tabletów (Android, iOS), a także laptopów. Ponadto obsługiwane jest również tradycyjne połączenie USB. Zaawansowana technologia piezoelektryczna firmy Epson Micro Piezo zapewnia szybkie drukowanie i kopiowanie dokumentów monochromatycznych/kolorowych, a przy użyciu specjalnego papieru fotograficznego o dużej gęstości (240-300 g/m²) możliwe jest drukowanie zdjęć i fotorealistycznych renderingów do 20 x 25 cm bez granice.
Kup Epson Expression Home XP-3150
Wszystkie ceny 6 →Epson XP-3150 / 3200 Duplex 3w1 WiFi Wieczne tusze | 410 zł |
Drukarka Wielofunkcyjna Atramentowa (Kolor) Epson Xp-3150 | 685 zł |
Epson XP-3150 (C11CG32407) | 415 zł |
Drukarka Wielofunkcyjna Atramentowa (Kolor) Epson Xp-3150 | 633 zł |
Drukarka Epson Expression Home Xp-3155 Wi-Fi Duplex | 633 zł |
Drukarka Epson Expression Home Xp-3155 Wi-Fi Duplex | 685 zł |
- Epson Expression Home XP-3150 - czarny z białym wykończeniem panelu
- Epson Expression Home XP-3155 - czarny z niebieskim wykończeniem panelu