Okap Elica Illusion No Motor WH/A/100 biały (PRF0146253)
Elica Illusion No Motor WH/A/100 biały 2020 rokwydajny biały czarny |
|
Dostawa bez silnika.
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Illusion No Motor WH/A/100 biały
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap sufitowy ELICA ILLUSION NO MOTOR WH/A/100 | 6 999 zł |
Okap sufitowy ELICA ILLUSION WHITE WH/A/100 NO MOTOR GME biały (bez silnik | 6 999 zł |
RABAT 10kod: ELI10 Okap sufitowy ELICA ILLUSION WHITE WH/A/100 NO MOTOR G | 6 999 zł |
Okap Elica Illusion No Motor WH/A/100 PRF0146253 - Użyj kodu EL10 - 10 rab | 6 999 zł |
ELICA Okap ILLUSION WHITE NO MOTOR WH/A/100 biały, bez silnika PRF0146253A | 6 999 zł |
Okap Elica Illusion No Motor WH/A/100 PRF0146253 - Użyj kodu EL10 - 10 rab | 6 999 zł |
Okap Elica ILLUSION NO MOTOR WH/A/100 PRF0146253 bez silnika | 6 999 zł |
Modyfikacje Elica Illusion No Motor WH/A/100
Ceny na Elica Illusion No Motor WH/A/100 |
---|---|---|---|---|
Elica Illusion No Motor WH/A/100 biały | od 6 999 zł | 7 oferty | ||
Elica Illusion No Motor BL/A/100 czarny | od 6 999 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →