Piekarnik Electrolux SteamPro KOAAS 31 WX (944 184 821)
Zdjęcia 14 |
Electrolux SteamPro KOAAS 31 WX 2021 rokSteamProparowartermosondainteligentny domwyświetlacz TFTzabezpieczenie przed dziećmiprowadniceA++ czarny stal nierdzewna |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux SteamPro KOAAS 31 WX
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Piekarnik elektryczny parowy ELECTROLUX KOAAS31WX | 5 890 zł |
ELECTROLUX KOAAS31WX Piekarnik parowy seria 900 SteamPro | 7 299 zł |
ELECTROLUX Piekarnik KOAAS31WX Raty 0! - (22) 877 77 77 Indywidualne wycen | 5 998 zł |
Piekarnik parowy Electrolux KOAAS31WX 4w1 Sous Vide do zabudowy stalowy I | 5 998 zł |
ELECTROLUX Piekarnik KOAAS31WX Raty 0! - (22) 877 77 77 Indywidualne wycen | 5 998 zł |
Modyfikacje Electrolux SteamPro KOAAS 31 WX
Ceny na Electrolux SteamPro KOAAS 31 WX |
---|---|---|---|---|
Electrolux SteamPro KOAAS 31 WT | od 7 498 zł | 12 oferty | ||
Electrolux SteamPro KOAAS 31 WX | od 5 890 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →