Духова шафа Electrolux SteamPro KOAAS 31 WX (944 184 821)
Фото 14 |
Electrolux SteamPro KOAAS 31 WX нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux SteamPro KOAAS 31 WX
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Piekarnik elektryczny parowy ELECTROLUX KOAAS31WX | 5 890 zł |
ELECTROLUX KOAAS31WX Piekarnik parowy seria 900 SteamPro | 7 299 zł |
ELECTROLUX Piekarnik KOAAS31WX Raty 0! - (22) 877 77 77 Indywidualne wycen | 5 998 zł |
Piekarnik parowy Electrolux KOAAS31WX 4w1 Sous Vide do zabudowy stalowy I | 5 998 zł |
ELECTROLUX Piekarnik KOAAS31WX Raty 0! - (22) 877 77 77 Indywidualne wycen | 5 998 zł |
Модификації Electrolux SteamPro KOAAS 31 WX
Ціни на Electrolux SteamPro KOAAS 31 WX |
---|---|---|---|---|
Electrolux SteamPro KOAAS 31 WX | від 5 890 zł | 6 пропозицій | ||
Electrolux SteamPro KOAAS 31 WT | від 7 498 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →