Духова шафа Electrolux SenseCook EOE 7C31Z (949 497 306)
Фото 8 |
Electrolux SenseCook EOE 7C31Z |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux SenseCook EOE 7C31Z
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ELECTROLUX Piekarnik ELECTROLUX EOE7C31Z SenseCook Czarny | 2 139 zł |
ELECTROLUX EOE7C31Z SenseCook 949497306 | 1 955 zł |
Piekarnik Electrolux EOE7C31Z | 2 249 zł |
Electrolux EOE7C31Z SenseCook Termoobieg Czarny | 1 949 zł |
Piekarnik elektryczny ELECTROLUX EOE7C31Z | 2 149 zł |
ще 9 пропозицій
Модификації Electrolux SenseCook EOE 7C31Z
Ціни на Electrolux SenseCook EOE 7C31Z |
---|---|---|---|---|
Electrolux SenseCook EOE 7C31V | від 2 158 zł | 12 пропозицій | ||
Electrolux SenseCook EOE 7C31X | від 1 799 zł | 5 пропозицій | ||
Electrolux SenseCook EOE 7C31Z | від 1 949 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →