Pralka Electrolux PerfectCare 600 EW6SN226CPX czarny
Zdjęcia 9 |
Electrolux PerfectCare 600 EW6SN226CPX czarny biały czarny |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux PerfectCare 600 EW6SN226CPX czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pralka ELECTROLUX EW6SN226CPX 6kg 1200 obr | 1 968 zł |
Electrolux EW6SN226CPX Superslim 6kg 1200obr/min | 1 968 zł |
Pralka ELECTROLUX EW6SN226CPX 6kg 1200 obr | 1 968 zł |
Electrolux EW6SN226CPX Superslim 6kg 1200obr/min | 1 968 zł |
Modyfikacje Electrolux PerfectCare 600 EW6SN226CPX
Ceny na Electrolux PerfectCare 600 EW6SN226CPX |
---|---|---|---|---|
Electrolux PerfectCare 600 EW6SN226SPI biały | od 1 995 zł | 7 oferty | ||
Electrolux PerfectCare 600 EW6SN226CPX czarny | od 1 968 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →