Bateria wodociągowa Deante Tubo BUT 040M
Deante Tubo BUT 040M |
|
Mikser generuje hałas nie większy niż 20 decybeli.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Tubo BUT 040M
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Bateria prysznicowa natynkowa Deante Tubo chrom połysk BUT040M | 229 zł |
Bateria prysznicowa DEANTE Tubo BUT 040M Chrom | 195 zł |
Bateria prysznicowa ścienna Deante Tubo chrom mosiądz BUT 040M | 229 zł |
Bateria prysznicowa DEANTE Tubo BUT040M | 179 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →