Bateria wodociągowa Deante Lupo BLU F40M
Deante Lupo BLU F40M |
|
Mikser generuje hałas nie większy niż 30 decybeli.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Lupo BLU F40M
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria prysznicowa DEANTE Lupo BLU F40M Stalowy | 236 zł |
Bateria prysznicowa ścienna Deante Neo Lupo chrom BLU F40M | 279 zł |
Bateria prysznicowa NEO Lupo BLUF40M | 219 zł |
Bateria prysznicowa DEANTE Lupo BLU F40M Stalowy | 236 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →