Zlewozmywak kuchenny Deante Evora ZQJ 711A 590x440
Zdjęcia 11 |
Deante Evora ZQJ 711A 590x440780x440 |
|
Odporny na blaknięcie, wysokie temperatury i szok termiczny. 10 lat gwarancji producenta.
Otwór na baterię pokazano na rysunku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Evora ZQJ 711A 590x440
Wszystkie ceny 96 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deante ZQJ511A Evora Zlewozmywak granitowy beżowy ZQJ511A | 635 zł |
Komfort Zlewozmywak evora Deante zqj211a | 799 zł |
Zlewozmywak DEANTE Evora ZQJ A11A Alabaster | 629 zł |
Zlewozmywak DEANTE Evora ZQJ G11A Grafitowy metalik | 536 zł |
Zlewozmywak Deante Evora szary metalik 1-komorowy z krótkim ociekaczem | 749 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Deante Evora ZQJ 711A
Ceny na Deante Evora ZQJ 711A |
---|---|---|---|---|
Deante Evora ZQJ 711A 590x440 | od 469 zł | 98 oferty | ||
Deante Evora ZQJ 2113 780x440 | od 449 zł | 135 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →