SSD Crucial X9 Pro for Mac CT1000X9PROMACSSD9B 1 TB
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Crucial CT1000X9PROMACSSD9B |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial X9 Pro for Mac CT1000X9PROMACSSD9B 1 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial X9 Pro for Mac - SSD - 1 TB - USB 3.2 Gen 2 | 532 zł |
Crucial X9 Pro SSD 1TB for MAC HD-SSDZ-CUL-020 | 489 zł |
Dysk zewnętrzny SSD Crucial X9 Pro for Mac 1TB Szary (CT1000X9PROMACSSD9B) | 489 zł |
Crucial X9 Pro Mac 1tb Ssd Usb 3.2 Gen2 External Ssd Przezroczysty CT1000X | 593 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Crucial X9 Pro for Mac CT1000X9PROMACSSD9B
Ceny na Crucial X9 Pro for Mac CT1000X9PROMACSSD9B |
---|---|---|---|---|
Crucial X9 Pro for Mac CT1000X9PROMACSSD9B 1 TB | od 489 zł | 5 oferty | ||
Crucial X9 Pro for Mac CT2000X9PROMACSSD9B 2 TB | od 829 zł | 8 oferty | ||
Crucial X9 Pro for Mac CT4000X9PROMACSSD9B 4 TB | od 1 399 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →