SSD Crucial X6 CT2000X6SSD9 2 TB
Wideo 19Zdjęcia 4 |
Crucial CT2000X6SSD9 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial X6 CT2000X6SSD9 2 TB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial X6 portable SSD 2TB CT2000X6SSD9 | 677 zł |
Crucial Portable SSD X6 2TB HD-SSDZ-CUL-006 | 529 zł |
Dysk CRUCIAL X6 Portable 2TB SSD | 539 zł |
Dysk twardy zewnętrzny CRUCIAL X6 2 TB CT2000X6SSD9 | 627 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Crucial X6 CT2000X6SSD9
Ceny na Crucial X6 CT2000X6SSD9 |
---|---|---|---|---|
Crucial X6 CT500X6SSD9 500 GB | od 277 zł | 9 oferty | ||
Crucial X6 CT1000X6SSD9 1 TB | od 341 zł | 13 oferty | ||
Crucial X6 CT2000X6SSD9 2 TB | od 529 zł | 10 oferty | ||
Crucial X6 CT4000X6SSD9 4 TB | od 1 029 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →