Pamięć RAM Corsair Vengeance DDR5 2x48Gb CMK96GX5M2B6000C30
Wideo 8Zdjęcia 7 |
Corsair CMK96GX5M2B6000C30 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance DDR5 2x48Gb CMK96GX5M2B6000C30
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 96GB 2x48GB 6000MHz CL30 Intel XMP iCUE Kompaty | 1 672 zł |
Pamięć Corsair Vengeance, DDR5, 96 GB, 6000MHz, CL30 (CMK96GX5M2B6000C30) | 1 726 zł |
Corsair Vengeance Cmk96gx5m2b6000c30 16gb 2x8gb Ddr5 6000mhz Ram Czarny | 2 011 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair Vengeance DDR5 2x48Gb
Ceny na Corsair Vengeance DDR5 2x48Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance DDR5 2x48Gb CMK96GX5M2B5200C38 | od 1 222 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x48Gb CMK96GX5M2B5600C40 | od 1 415 zł | 5 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x48Gb CMK96GX5M2B6000C30 | od 1 672 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x48Gb CMK96GX5M2B6400C32 | od 1 713 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x48Gb CMK96GX5M2B6600C32 | od 1 758 zł | 5 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x48Gb CMK96GX5M2B6800C40 | od 1 744 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →